Viešbučio personalas

Svarbu: šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.comdarbaisvetur


 

Darbo aprašymas:

Specialūs pasiūlymai STUDENTAMS ir MOKSLEIVIAMS Graikijos salose 4* ir 5* viešbučiuose. Reikalingi padavėjai, kambarinės, viešbučio administratoriai, SPA darbuotojai, virėjai, virtuvės darbuotojai, indų plovėjai. Atlyginimas nuo 450 Eur, apgyvendinimas ir maitinimas 3 kartus per dieną suteikiamas nemokamai, transporto išlaidų įiš darbo taip pat nepatiriate, taigi viską, ką uždirbate, galite atsidėti taupymui. KONTRAKTAI su tiesioginiu darbdaviu pasirašomi dar prieš išvykstant, Lietuvoje!!! Kontraktų pasirašymas vyksta jau DABAR. Darbo trukmė : birželio 1d.-rugsėjo 30d.
 

Reikalavimai kandidatui:

Patirtis nebūtina. Reikia tik anglų k. žinių. Kitų kalbų žinojimas būtų privalumas.
 

Įmonės pasiūlymai:

Norite užsidirbti studijoms, pagerinti užsienio kalbos žinias, susipažinti su kitų kultūrų žmonėmis bei vasarą praleisti nuostabaus klimato ir grožio šalyje? Nepraleiskite progos.
 

Papildoma informacija

Vieta: Kos, Rhodes, Creta, Chalkidiki ir kt. salos / Graikija
Galioja iki: 6/1/2013

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Kipras, Kipras
Sukurta: 6/29/2019
Galioja iki: 8/31/2019
Vykdome atrankas darbui KIPRE 2019 METŲ SEZONUI...
Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė
Sukurta: 6/29/2019
Galioja iki: 8/31/2019
Ieškome virėjų darbui poilsio ir pramogų parkuose ANGLIJOJE...
Įmonė: Reditus LT, Jungtinė Karalystė, Lydsas
Sukurta: 7/11/2019
Galioja iki: 8/5/2019
Darbo vieta: netoli Leeds, Didžioji Britanija

Darbo pobūdis:
• Kokybiškas klientų/svečių aptarnavimo diegimas komanda...
Įmonė: Darbai svetur, Kipras, Kipras
Sukurta: 6/29/2019
Galioja iki: 8/31/2019
Ieškome tikrai daug personalo darbui Kipre...

Daugiau darbo skelbimų pagal kategoriją „maitinimas“

Pasiūlymai pagal įmonę

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

rodyti daugiau


Naujas darbo skelbimas

Reditus LT

361 Gipskartonio montuotojai (metaliniai profiliai) *4

rodyti daugiau