KASOS APARATŲ PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS (Ė)

New Vision Baltija, UAB

New Vision Baltija – nuo 1993 veikianti įmonė, lyderiaujanti prekybos, restoranų ir pramonės verslo technologijų kompanija Baltijos šalyse.
Bendradarbiaudami su pirmaujančiais pasaulio gamintojais, kuriame bei integruojame originalias sistemas. Mes užtikrinime sistemų veikimą bei diegiame IT sprendimus ir įrangą skirtą verslo valdymui ir kontrolei, klientų pritraukimui ir geresniam aptarnavimui, verslo plėtrai, sąnaudų mažinimui ir nuostolių prevencijai.

Darbo aprašymas:

Prekybinės įrangos (elektroninių kasos aparatų (Omron, Fasy, Quorion), svarstyklių) instaliavimas, profilaktinė priežiūra ir remontas;
Vartotojų apmokymas, konsultavimas.

Reikalavimai kandidatui:

Mes ieškome darbštaus, pareigingo, komunikabilaus darbuotojo, kuris yra:
įgijęs aukštesnįjį (arba aukštąjį) techninį išsilavinimą;
turi panašaus darbo patirtį (elektroninių kasos aparatų ir kitos prekybinės įrangos priežiūra ir remontas);
nori dirbti dinamišką, įdomų darbą geroje įmonėje;
turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Iš savo pusės siūlome geras darbo ir tobulėjimo sąlygas, gerą atlyginimą, socialines garantijas, priedus už gerai atliktus darbus.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2012-07-21