Statybos projektų vadovas

AVA STATYBA UAB

UAB “AVA statyba“ - nuo 1997 m. sėkmingai veikianti įmonė, kurios pagrindinė veikla – projektavimas, statyba "nuo nulio iki raktų“, metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas. Bendrovė stato bei renovuoja pramoninius, socialinės, žemės ūkio paskirties objektus ir gyvenamuosius namus.

Darbo aprašymas:

  • Statybos projektų koordinavimas.
  • Statybos darbų organizavimas objektuose.
  • Darbas su subrangovais.
  • Atliekamų darbų terminų ir kokybės reikalavimų laikymosi užtikrinimas.
  • Objekto resursų kontrolė, medžiagų ir mechanizmų tiekimo užtikrinimas.
  • Darbas su projektine dokumentacija.
  • Atliktų darbų aktavimas.
  • Naujų projektų vertinimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas.
  • Ypatingo statinio statybos vadovo atestatas.
  • Statybos procesų išmanymas bei organizavimo metodų žinojimas, projektų valdymo patirtis ne mažiau nei 3-eji metai.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (AutoCad, Sistela).
  • Atsakingumas, pareigingumas, noras tobulėti.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonės pasiūlymai:

  • Geras darbo sąlygas.
  • Tobulėjimo galimybes.
  • Draugišką kolektyvą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2016-01-17