Sąmatininkas (vidaus inž. sistemos)

UAB "Darbai24 LT"

Kreiptis:
Tel. +370 679 95223.

Darbo aprašymas:

Vidaus inž. sistemų sąmatų rengimas, skaičiavimas, tikrinimas, derinimas, aktavimas. Darbas SES3 programa.

Reikalavimai kandidatui:

- Analogiško darbo patirtis nuo 2 metų;
- Sąmatų sudarymo išmanymas, brėžinių skaitymas;
- Geras supratimas apie vidaus inžinerines sistemas;
- Savarankiškumas, organizuotumas, atsakingumas, orientavimasis į darbo rezultatą.

Įmonės pasiūlymai:

Profesinio tobulėjimo galimybes;
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2015-08-14