IT Projektų vadovas (ė)

UAB GAMADIGI

„Gamadigi“ yra skandinaviško kapitalo įmonė, teikianti skaitmeninio grafinio dizaino paslaugas. Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės kūrybinius sprendimus.
Mūsų komanda didžiuojasi lankstumu, yra visada pasirengusi efektyviai susidoroti su dideliais skaitmeninės informacijos kiekiais ir daug dėmesio skiria numatytų terminų laikymuisi

Darbo aprašymas:

  • IT sprendimo technologinis aprašymas ir pristatymas klientui;
  • Esamų ir naujų sistemų projektavimo, kūrimo ir vystymo projektų valdymas;
  • Projektinių reikalavimų ir sutarčių derinimas su klientais, subrangovais ir partneriais;
  • Užduočių teikimas komandoje dirbantiems specialistams – programuotojams, dizaineriams ir subrangovams, užduočių vykdymo priežiūra, rezultatų kokybės kontrolė ir testavimas;
  • Klientų lūkesčių valdymas projekto rengimo ir vykdymo metu;
  • Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Skaitmeninio dizaino, IT rinkų, paslaugų ir jų tendencijų išmanymas;
  • Gebėjimas greitai orientuotis ir savarankiškai priimti sprendimus;
  • Sugebėjimas prioritetizuoti klientų problemas ir jas spręsti;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Atkaklumas, noras tobulėti ir gilinti savo žinias;
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai;
  • Kūrybingumas ir puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
  • Raštvedybos, lietuvių ir anglų kalbų išmanymas;

Jūsų laukia energinga komanda, kuri kiekvieną dieną yra pasiruošusi rasti geriausius sprendimus klientui. Įdomūs ir tarptautiniai projektai su galimybe atlikti stažuotes užsienyje. Jūs dirbsite įmonėje su plokščia hierarchija ir trumpais sprendimų priėmimu procesais. Mes siūlome patrauklų ir veiklos rezultatais pagrįstą darbo užmokestį bei galimybes plėsti profesinius įgūdžius.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2014-12-31