Reklamos projektų praktika (Kaune)

HOROS

HOROS

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS ieško naujo komandos nario. Mūsų vertybės: patikimumas, kokybė, inovacija. Teikdami paslaugas keliame sau aukščiausio lygio aptarnavimo standartus, siekiame išlaikyti ilgalaikį ryšį su partneriais ir klientais, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir pritaikome naujausius bei efektyviausius sprendimo būdus.

Darbo aprašymas:

Pagalba projekto vadovui koordinuojant ir įgyvendinant reklamos projektus (verslo paslaugų, prekių, socialinio marketingo), naudojant internetines (Facebook, Google Adwords. Youtube, Twitter, kt.) bei kitas platformas Lietuvoje ir užsienyje.

Prisijungę Horos Jūs turėsite galimybę išbandyti įvairias rinkodaros užduotis, atskleisti savo kūrybiškumą, koordinuoti įvairius projektus dirbdami tiek savarankiškai, tiek komandoje. Su mumis įgysite žinių, kaip vyksta komunikacija su verslo klientais (B2B marketing), taip pat galėsite išmėginti ir socialinę rinkodarą, dirbant su skirtingais neatlygintinais projektais. Taigi praktika bus įvairialypė, įdomi ir ,svarbiausia LABAI NAUDINGA.

Reikalavimai kandidatui:

Ko tikimės iš Jūsų:

* Išsilavinimo reklamos, marketingo, vadybos srityje (gali būti paskutinių kursų studentas);
* Labai gero lietuvių ir anglų kalbos mokėjimo – raštu ir žodžiu;
* Darbo kompiuteriu įgūdžių su MS Office;
* Gebėjimo dirbti komandoje, aukšto motyvacijos lygio ir puikių bendravimo įgūdžių;
* Iniciatyvumo, pareigingumo, kruopštumo ir sąžiningumo;
* Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Įmonės pasiūlymai:

Ką siūlome:
• Įgyti žinių ir patirties tiek verslo produktų reklamos ir socialinio marketingo srityse;
• Plotmę įgyvendinti saviems projektams ir idėjoms;
• Savarankišką darbą valdant socialinius tinklus;
• Galimybę mokytis bei tobulėti atstovaujant įmonę įvairiuose mokymuose, seminaruose bei renginiuose;
• Prisijungti prie jaunų profesionalų komandos su įdomiomis ir sudėtingomis Lietuvos bei tarptautinio
lygio užduotimis;
• Galimybę įsidarbinti praėjus praktikos laikotarpiui;

Gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką su nuoroda REKLAMOS PROJEKTŲ PRAKTIKA prašome per Reziume.lt sistemą. Telefonai pasiteirauti: +370 6 05 16 804.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2015-12-31