Personalo specialisto praktika (Kaune)

HOROS

HOROS

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS ieško naujo komandos nario. Mūsų vertybės: patikimumas, kokybė, inovacija. Teikdami paslaugas keliame sau aukščiausio lygio aptarnavimo standartus, siekiame išlaikyti ilgalaikį ryšį su partneriais ir klientais, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir pritaikome naujausius bei efektyviausius sprendimo būdus.

Darbo aprašymas:

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS, sėkmingai veikianti ES šalyse, ieško iniciatyvių, ambicingų, trokštančių tobulėti ir siekiančių geriausio rezultato personalo praktikantų Vilniuje ir Kaune.

Aprašymas: informacijos sisteminimas ir pateikimas, pagalba personalo specialistui atliekant kasdienes užduotis paieškos ir atrankos procesuose.

Reikalavimai kandidatui:

Ko tikimės iš Jūsų:

  • Išsilavinimo personalo vadybos, žmogiškųjų išteklių srityje (gali būti 3, 4, 5 kurso studentas);
  • Labai gero lietuvių ir anglų kalbos mokėjimo – raštu ir žodžiu;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžių su MS Office;
  • Gebėjimo dirbti komandoje, aukšto motyvacijos lygio ir puikių bendravimo įgūdžių;
  • Iniciatyvumo, pareigingumo, kruopštumo ir sąžiningumo.
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;

Įmonės pasiūlymai:

Ką siūlome:

* Praktiką 3 mėnesių laikotarpiui;
* Prisijungti prie jaunų profesionalų komandos su įdomiomis ir sudėtingomis
Lietuvos bei tarptautinio lygio užduotimis;
* Įgyti žinių ir patirties personalo atrankos, darbo teisės srityse;
* Galimybę įgyvendinti savo pasiūlytus projektus ir idėjas;
* Komandinį darbą kolektyve, kuriame dera jaunatviškas veržlumas,
inovatyvus mąstymas, pragmatiškas požiūris į verslą, sunkus kasdienis darbas
ir draugiška atmosfera.

Gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką su nuoroda PERSONALO PRAKTIKA prašome siųsti per Reziume.lt sistemą. Telefonas pasiteirauti: +370 6 99 18 394. Informuosime atrinktus kandidatus.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2015-12-31