Verslo planų rašymo praktika (Kaune)

HOROS

HOROS

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS ieško naujo komandos nario. Mūsų vertybės: patikimumas, kokybė, inovacija. Teikdami paslaugas keliame sau aukščiausio lygio aptarnavimo standartus, siekiame išlaikyti ilgalaikį ryšį su partneriais ir klientais, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir pritaikome naujausius bei efektyviausius sprendimo būdus.

Darbo aprašymas:

Praktikos aprašymas: pateiktų verslo idėjų ir verslo įgyvendinimo planų rengimas, aprašymas ekonominiais, teisiniais, socialiniais aspektais.

Reikalavimai kandidatui:

Reikalavimai:
* Ekonomikos / vadybos / verslo vadybos specialybių studentas;
* Analitinis mąstymas;
* Kompiuterinis raštingumas, raštvedybos išmanymas;
* Gebėjimas dirbti savarankiškai;
* Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą.

Privalumai:
  • Domėjimasis verslu, jo įgyvendinimo galimybėmis;

Įmonės pasiūlymai:

Jums siūlome:
* Įdomią ir naudingą praktiką prisijungiant prie verslo bei socialinių projektų rengimo;
* Galimybę teorines žinias pritaikyti praktikoje;
* Galimybę pagilinti su verslu susijusias žinias padedant profesionalams;
* Gerą vidinę atmosferą;
  • Individualiai derinamą praktikos atlikimo grafiką.

Jei susidomėjote, gyvenimo aprašymą siųskite per Reziume.lt sistemą su nuoroda „verslo planų rašymo praktika“. Telefonas pasiteirauti +370 6 05 16 804. Informuosime atrinktus kandidatus.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2015-12-31