Logistikos vadybininkas (ė)

SUSLAVIČIUS-FELIX

Daugiau nei dešimtmetį egzistuojanti užsienio kapitalo gamybinė greito apyvartumo prekių gamintoja ir platintoja.

http:/www.suslavicius-felix.lt

Darbo aprašymas:

  • Užsakymų priėmimas iš rytų ir vakarų klientų;
  • Dokumentacijos ruošimas, tikrinimas;
  • Sandėlio prekių likučių stebėjimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (gali būti studijuojantis);
  • Pageidautina 2-3 metų darbo patirtis logistikos srityje;
  • Geros anglų ir rusų, kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai;
  • Svarbios kandidato savybės: atsakingas, organizuotas, pareigingas;
  • Lankstus sprendžiant sudėtingas situacijas.

  • Patrauklios darbo sąlygas inovatyvioje, sparčiai besivystančioje įmonėje;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursai;
  • Realios karjeros perspektyvos;
  • Fiksuotą atlyginimą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 8/31/2012