Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) suomių kalba

Runway Kaunas, UAB

Runway - modernus tarptautinis klientų aptarnavimo centras, vykdantis savo veiklą Kaune, Vilniuje (Lietuvoje), Rygoje (Latvijoje), Taline ir Tartu (Estijoje). Mūsų veikla – įvairių komunikacinių paslaugų teikimas vidutinėms ir didelėms daugelio šalių korporacijoms.

Darbo aprašymas:

Šiuo metu ieškome:

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKO (-ĖS) (suomių kalba)

Darbo pobūdis:
• Priimti įeinančius klientų skambučius suomių ir anglų kalbomis
• Suteikti informaciją, atsižvelgiant į klientų užklausas ir poreikius
• Užsakinėti ar kitaip tvarkyti klientų kelionių bilietus
• Siekti įgyvendinti bendrus komandos veiklos tikslus

Reikalavimai kandidatui:

• Gera suomių kalba
• Gera anglų kalba
• Kompiuterinis raštingumas
• Puikūs bendravimo įgūdžiai
• Greita orientacija

Įmonės pasiūlymai:

Mes siūlome:
• Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje
• Galimybę užsidirbti priedą prie atlyginimo, priklausantį nuo darbo rezultatų
• Lankstų darbo grafiką, galimybę derinti darbą su studijomis
• Draugišką darbo aplinką

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2012-09-10