Technikas montuotojas

UAB VS sistemos

UAB „VS sistemos“ konsultuoja, projektuoja, parduoda bei diegia:

Vaizdo stebėjimo įrangos pardavimas / įrengimas
Apsaugos sistemų įrangos pardavimas / įrengimas
Vaizdo bei garso telefonspynių įrangos pardavimas / įrengimas
Praėjimo kontrolės įrangos pardavimas / įrengimas
Esamų sistemų įvertinimas, bei atnaujinimas
Priežiūra, aptarnavimas, garantija Konsultacijos, nestandartiniai sprendimai

Darbo aprašymas:

Lauko bei vidaus apsaugos, gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo bei įeigos kontrolės sistemų montavimas, paleidimas ir derinimas.

Reikalavimai kandidatui:

Elektrotechnikos ar elektronikos krypties išsilavinimas (būtų privalumas);
Privaloma darbo patirtis montuojant pastato inžinerines sistemas (apsaugos, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės) (būtina);
Privaloma patirtis programuojant apsaugos sistemas bei diegiant vaizdo stebėjimo sistemas (būtina);
Vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome visas socialines garantijas, darbui būtinas priemones, darbas pilnu etatu.
Atlyginimas ~2500Lt į rankas (priklausomai nuo turimų kompetencijų).

Kviečiame Jus kandidatuoti į darbo skelbimą, tik jeigu atitinkate skelbime nurodytus reikalavimus.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Gyvenimo aprašymus siųsti rolandas@vssistemos.lt

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2014-01-31