Eksporto vadybininkas (ė)

Ortopedijos technika, AB

Ortopedijos techninių priemonių gamybos ir platinimo lyderė Lietuvoje.

Darbo aprašymas:

  • klientų užsienio šalyse paieška,
  • naujų verslo kontaktų vystymas,
  • įmonės produktų bei galimybių pristatymas,
  • derybos, užsakymų vykdymo kontrolė,
  • įvairių bendradabiavimo klausimų sprendimas bei koordinavimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis išsilavinimas (vadyba, tarptautinis verslas ar pan.),
  • geras dviejų užsienio kalbų (viena iš jų - anglų) mokėjimas,
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • savarankiškumas, iniciatyvumas, atkaklumas, rezultatų siekimas, gera orientacija, atsakingumas, komunikabilumas.

Privalumai:

  • analogiško darbo patirtis,
  • trečios užsienio kalbos mokėjimas.

Įmonės pasiūlymai:

  • puikias darbo sąlygas ir priemones,
  • įdomų darbą draugiškame kolektyve.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 9/27/2013