Rinkodaros specialistas (ė)

PROFITO IT, UAB

UAB PROFITO IT specialializuojasi telekomunikacijų sprendimų įgyvendinime, vystyme ir palaikyme kartu su užsienio partneriais. Įmonė analizuoja verslo klientų reikalavimus ir įgyvendina sprendimus, siekiant patenkinti specifinius klientų poreikius, bei juos pritaiko savo vystomai telekomunikacinių sprendimų platformai. Sprendimai įgyvendinami programuojant DSD (telekomunikacijoms pritaikyta TCL tipo skriptų kalbą), Shell skriptais bei C / C + +.

Darbo aprašymas:

  • Socialinių tinklų (medijų) valdymas ir priežiūra
  • Verslo komunikacijos raštu ir asmeniškai
  • Darbas su informacinėmis duomenų bazėmis
  • Internetinio puslapio priežiūra
  • Rezultatų analizė
  • Alternatyvių reklamos galimybių paieška

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas (el. rinkodaros srityje – būtų privalumas)
  • Darbo patirtis rinkodaros srityje
  • Internetinių puslapių administravimo patirtis
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios
  • Sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai
  • Kūrybiškumas
  • Iniciatyvumas

Privalumai:
  • Domėjimasis kompiuterine ir skaitmenine technika
  • Strateginis mąstymas ir sugebėjimas numatyti verslo galimybes
  • Patirtis, naudojant Google AdWords
  • Grafinio dizaino įgūdžiai, naudojant Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator) ar panašias programas
  • Sugebėjimas dirbti, laikantis terminų

Įmonės pasiūlymai:

  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus
  • Atsakingą ir kūrybingą darbą
  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve
  • Augimo, tobulėjimo ir savairaiškos galimybes
  • Visas socialines garantijas

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2013-08-15