Buhalterė (is)

PROFITO IT, UAB

UAB PROFITO IT specialializuojasi telekomunikacijų sprendimų įgyvendinime, vystyme ir palaikyme kartu su užsienio partneriais. Įmonė analizuoja verslo klientų reikalavimus ir įgyvendina sprendimus, siekiant patenkinti specifinius klientų poreikius, bei juos pritaiko savo vystomai telekomunikacinių sprendimų platformai. Sprendimai įgyvendinami programuojant DSD (telekomunikacijoms pritaikyta TCL tipo skriptų kalbą), Shell skriptais bei CC++.

Darbo aprašymas:

  • Darbas puse etato (pradžiai)
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas
  • Bankinių operacijų ir mokėjimų apskaita
  • Reprezentacinių išlaidų apskaita
  • Komandiruočių išlaidų apskaita
  • Piniginių srautų planavimas ir kontrolė
  • Pajamų ir sąnaudų klasifikavimas, išlaidų kontrolė

Reikalavimai kandidatui:

  • Buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas ir patirtis taikant praktikoje
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina buhalterinis, gali būti neuniversitetinis)
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Analogiško darbo patirtis - privalumas
  • Darbo su paskaitos programa Tėja – privalumas
  • Kruopštumas, atsakingumas, tikslumas, atidumas
  • Orientacija į rezultatą ir gebėjimas intensyviai dirbti

Įmonės pasiūlymai:

  • Darbą jaunoje ir energingoje komandoje
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes
  • Socialines garantijas
  • Geras darbo sąlygas

Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2013-07-09