Transporto ekspedicijos vadybininkas (ė)

VVN, UAB

VVN, UAB

Lietuviška ekspedicinė kompanija, teikianti klientams platų logistikos paslaugų spektrą, organizuojant krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais.

Darbo aprašymas:

  • darbas su esamais klientais,
  • naujų klientų paieška,
  • būtina transporto vadybininko darbo patirtis.

Reikalavimai kandidatui:

  • raštvedybos žinios,
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • išsilavinimas - vidurinis bendro lavinimo,
  • darbo patirtis nuo 2 metų,
  • kalbos - rusų kalba, anglų kalba, lietuvių kalba, lenkų kalba (pageidautina).

Įmonės pasiūlymai:

  • atlyginimas nuo 1400 Lt/mėn (prieš mokesčius),
  • darbo užmokestis priklauso nuo rezultatų,
  • mokamas procentas nuo apyvartos.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2013-06-30