Animatorius (ė)

Renginių ekspertai, VšĮ

Esame renginių organizavimo įmonė, klientams pažįstama kaip "Šypsomės.lt" komanda. Mūsų tikslas - organizuoti gražiausias ir įdomiausias vaikų šventes, teikiančias tik geras emocijas mažiesiems ir jų tėveliams.

Darbo aprašymas:

Vaikiškų renginių vedimas: vaikų gimtadieniai, vaikų išleistuvės, krikštynos, kalėdinės šventės, vieši renginiai vaikams

Reikalavimai kandidatui:

Jeigu tu:
  • turi aktorinių gabumų bei esi savimi pasitikinti, kūrybiška, iškalbinga ir linksma asmenybė;
  • puikiai sutari su vaikais ir turėti patirties dirbant su jais;
  • puikiai kalbi lietuviškai ir bent viena užsienio kalba (rusų, lenkų ar anglų);
  • tave traukia vaikiški renginiai;
  • galėtum dirbti ir savaitgaliais bei švenčių dienomis;
  • vairuoji savo automobilį ar turi draugą, kuris galėtų tave nuvežti į renginius;
  • esi atsakingas žmogus, turintis 18 metų bei gebantis dirbti savarankiškai.
  • Reikalinga panašaus darbo patirtis.

Privalumai

Jeigu tu:
  • turi išskirtinių talentų (pvz., moki žongliruoti, vaikščioti ant rankų, juokinti žmones, groti instrumentais, gražiai dainuoti ir pan.);
  • turi patirties vedant renginius suaugusiems;
  • puikiai kalbi keletu užsienio kalbų,
mes ieškome būtent tavęs.

Įmonės pasiūlymai:

Mes jums siūlome:

  • įdomų darbą jauname, kūrybiškame kolektyve bei lankstų darbo grafiką, kurį lengva derinti su studijomis;
  • karjeros galimybes;
  • motyvuojančią atlygio sistemą bei greitą atsiskaitymą;
  • mokymus.

Laukiame tavo CV su prisistatymu. Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2013-04-28