Vyr. PHP programuotojas (a) Kaune

NFQ Solutions, UAB

Per 100 programuotojų pajėgas Kaune vienijanti ir per pusmetį jau daugiau kaip 20 specialistų sostinėje subūrusi el. verslo sprendimų ir IT paslaugų lyderė.

Darbo aprašymas:

Toliau dirbame sėkmingai ir pelningai. Turime ne vieną laisvą darbo vietą plečiamose komandose:

  • OXID eSales AG (www.oxid-esales.com) komandoje Lietuvoje. OXID eShop produkto kūrimas. OXID eShop yra bene populiariausia el. komercijos platforma Vokietijoje.
  • Giliojo interneto (deep web) paieškos sistemos (KAYAK.com ir swoodoo.com) partnerio komandoje. Swoodoo.com - populiariausia aviabilietų paieškos sistema Vokietijoje. “Our Test shows: “In Europe, SwooDoo is at the moment the Non Plus Ultra.” (Focus Money); KAYAK.com - populiariausias kelionių portalas pasaulyje;
  • El. komercijos sprendimų kūrimo komandoje (projektai Vokietijos ir Lietuvos rinkoms).

Reikalavimai kandidatui:

  • 3 metai PHP programavimo patirtis;
  • Geros HTML, CSS ir Java Script bei web standartų žinios;
  • OOP ir OOD žinios;
  • Reguliariųjų išraiškų (regular expressions) išmanymas;
  • Duomenų bazių projektavimo žinios;
  • SQL optimizavimo patirtis;
  • Integracinių probleminių sričių žinojimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Komandinio darbo patirtis.

Privalumai (nėra privalomi dalykai):

  • Kitų programavimo kalbų išmanymas;
  • TDD, PHPunit, Selenium žinios/ patirtis;
  • Vokiečių kalbos mokėjimas;
  • UML žinios.

  • Ilgalaikis darbas draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Puikios galimybės tobulėti, galimybė tapti projektų vadovu, sistemų analitiku;
  • Didesnis atlyginimas;
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai;
  • Komandinis darbas biure Kaune.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 7/1/2013