Mechanikos inžinierius (ė) - gamybos meistras (ė)

Noriu darbo, UAB

Personalo atrankos bendrovė. Žmogiškųjų išteklių valdymo srityje dirbame nuo 1997 m.

Darbo aprašymas:

Mūsų klientė, kompanija, užsiimanti gaminių iš metalo gamyba, kviečia į komandą mechanikos inžinierių (ę) - gamybos meistrą (ę).
Darbo gamyboje organizavimas ir planavimas - vadovavimas šaltkalvių ir suvirintojų komandai, įrangos planinio remonto bei gedimų šalinimo organizavimas, metalo gaminių gamybos organizavimas, iškilusių techninių problemų sprendimas, techninės dokumentacijos tvarkymas ir kt.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis techninis išsilavinimas (privalumas mechanikos inžinerijos, mechatronikos srityje);
  • labai geri darbo AutoCAD programa įgūdžiai;
  • gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
  • hidraulinių sistemų išmanymas;
  • atsakingumas, savarankiškumas, komunikabilumas.

Geras darbo ir atlygio sąlygas, darbui reikalingas priemones.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda Mechanikos inžinierius (ė) - gamybos meistras (ė) siųsti per Reziume.lt sistemą arba faksu: 8-37 406834. Telefonas pasiteiravimui: 8-37 320501 , kontaktinis asmuo - Viktorija . Konfidencialumą garantuojame.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 3/17/2013