Programinės įrangos inžinierius (ė)

PROFITO IT, UAB

UAB PROFITO IT specialializuojasi telekomunikacijų sprendimų įgyvendinime, vystyme ir palaikyme kartu su užsienio partneriais. Įmonė analizuoja verslo klientų reikalavimus ir įgyvendina sprendimus, siekiant patenkinti specifinius klientų poreikius, bei juos pritaiko savo vystomai telekomunikacinių sprendimų platformai. Sprendimai įgyvendinami programuojant DSD (telekomunikacijoms pritaikyta TCL tipo skriptų kalbą), Shell skriptais bei C / C + +.

Darbo aprašymas:

• Programavimo darbai pagal pateiktas specifikacijas;
• sprendimų suradimas ir įgyvendinimas;
• testavimo planų kūrimas ir peržiūra bei didelių modulių ir sistemų testavimas;
• projekto integracija ir diegimas kliento sistemoje bei tęstinis kliento problemų sprendimas.

Reikalavimai kandidatui:

• Aukštojo mokslo kvalifikacija programinės įrangos kūrimo ar susijusioje srityje;
• UNIX/LINUX patirtis;
• patirtis, dirbant su duomenų bazėmis
• turėti puikius žodinius ir rašytinius lietuvių ir anglų kalbų komunikacijos įgūdžius;

Įmonės pasiūlymai:

• Aukštą darbo atlygį;
• darbą jaunoje ir energingoje komandoje;
• asmeninio tobulėjimo galimybes;
• darbą daugiakultūrėje aplinkoje tarptautinėse kompanijose;
• galimybes keliauti;
• visas socialines garantijas.

Priėmimo data: iš karto
Darbo pobūdis: pilna darbo diena, darbuotojas

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Kaunas / Lietuva
Galioja iki: 2013-03-28