Susitikimas su UK darbdaviu Lietuvoje! Aptarnaujantis personalas turizmo sferoje

Darbo skelbimo numeris: SK005476
Parodymai: 7981

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.comdarbaisvetur


 

Darbo aprašymas:

‼️DĖMESIO‼️ JAU TRADICIJA TAPĘS SUSITIKIMAS SU UK DARBDAVIAIS LIETUVOJE‼️

4 metus iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš poilsio ir pramogų parkų, įsikūrusių Šiaurės Devone, Anglijoje, kurie ir vėl atvyksta į Lietuvą, kad atsirinktų patį geriausią personalą!

Susitikimas vyks 2020 metų VASARIO 25 dieną KAUNE, tad pasižymėkite šią datą kalendoriuje, nes to negalite praleisti.

Tiesiai iš darbdavių lūpų išgirsite išsamią informaciją apie darbo pobūdį, kiekvienas turėsite galimybę pabendrauti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

‼️Išvykimai nuo pat KOVO mėnesio pradžios ,registruotis REIKIA IŠ ANKSTO, nes vietų skaičius ribotas‼️

Pozicijos, į kurias galite registruotis :

▪️Kambarių tvarkytojai;
▪️Barorestorano darbuotojai;
▪️Bendrų erdvių ar naktiniai valytojai;
▪️Virtuvės šefai;
▪️Virtuvės pagalbiniai darbuotojai;
▪️Sodininkai;
▪️SPA darbuotojai( 3 level therapist );
▪️Registratūros darbuotojai;
▪️Pardavimų skyriaus darbuotojai
▪️Keramikos studijos darbuotojai
▪️Sporto veiklų instruktoriai

Tai apdovanojimus pelnę poilsio ir pramogų parkai, esantys prie vandenyno, kuriuose rasite ir vandens atrakcionus, baseinus, pirtis, golfo, teniso laukus, treniruoklių salę ir begalę kitų pramogų, kuriomis gali naudotis ir DARBUOTOJAI!

Alga nuo 8.21£/val. + atostoginiai.
Būstas suteikiamas prie pat darbo,vienviečiai kambariai, tikrai labai geros sąlygos, kaina £53sav. (išskaičiuojama iš atlyginimo).
Patys čia svečiavomės, tad asmeninius įspūdžius, personalo būsto nuotraukas atsiųsime kiekvienam individualiai.

Gali vykti tiek draugų kompanijos, tiek poros. Reikalinga šnekamoji anglų kalba ir privalumas, jei turite atitinkamos darbo patirties!
 

Reikalavimai kandidatui:

- Anglų kalba
- Atitinkama patirtis PRIVALUMAS
 

Papildoma informacija

Vieta: Jungtinė Karalystė / Jungtinė Karalystė
Galioja iki: 2/23/2020
Siųsti CV

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Švedija, Švedija
Sukurta: 1/23/2020
Galioja iki: 3/1/2020
Siūlome ilgalaikį darbą patyrusiems ir motyvuotiems farmacininkams visoje Švedijoje...

Pasiūlymai pagal įmonę

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

rodyti daugiau