VASAROS darbai STUDENTAMS!

Svarbu: šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.comdarbaisvetur


 

Darbo aprašymas:

Hey, STUDENTAI ir MOKSLEIVIAI, geros žinios Jums!

Turime keletą pasiūlymų, kur dirbti galite tik VASAROS laikotarpiu, tad spėsite per vasarą užsidirbti ir laiku sugrįžti į mokslus!

Pasiūlymai:

➡️ Darbui poilsio ir pramogų parkuose Anglijoje ieškomi darbuotojai poilsio namukų tvarkymui bei 1 housekeeping porter'is (vairuoti golfo vežimėlį su priekaba, darbas fiziškai nelengvas, reikės išvežioti švariusnešvarius skalbinius bei patalynę, pakeisti čiužinius, šaldytuvus ir kt. Taip pat valymo darbai rytais). Laikotarpis: išvykti kuo skubiau ir dirbti iki spalio galo. Alga: nuo £8.21val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbas antrinių žaliavų rūšiavimo fabrike Šiaurės Airijoje. Čia ne tik, kad galima dirbti tik vasarą, tačiau visai nereikia nei patirties, nei anglų kalbos! Daug darbo valandų, geras atlyginimas. £8.35val., būstas suteikiamas. NEREIKIA ANGLŲ KALBOS.

➡️ Darbas daržovių ir salotų fabrike Anglijoje. Stovimas darbas prie linijos, dirbama kiek vėsesnėje temperatūroje (nuo +2 iki +10 laipsnių Celsijaus), tad pabėgti nuo vasaros karščio pats tas! Alga £8.21val., būstas suteikiamas! NEREIKIA ANGLŲ KALBOS.

➡️ Ieškomi animatoriai darbui Kipre, kur kontraktai galimi kiek trumpesni nei įprastai - tik 3 mėnesiams! Darbai viešbučiuose, įvairios veiklos bei žaidimai! Alga ~500-600€ per mėnesį į rankas, būstas bei maitinimas suteikiami NEMOKAMAI!

➡️ Darbas žemės ūkyje Anglijoje. Alga £8.21val., būstas suteikiamas,kaina £43sav. Darbas laukuose, sodinimas, ravėjimas, produkcijos rūšiavimas. Šiuo metu dirbama su špinatais. Darbo laikas: 40-60 darbo valandų per savaitę (5-6 d.d.). NEREIKIA ANGLŲ KALBOS.

Fabrikuose galima dirbti ir ilgiau, tad jei nesiruoši grįžti į mokslus arba iš viso esi ne studentas - važiuoti gali taip pat !
 

Reikalavimai kandidatui:

Reikalavimai skirtingi, kai kur būtina atitinkama patirtis ir anglų kalba, kitais atvejais nereikalinga nei patirtis, nei užsienio kalba!
 

Papildoma informacija

Vieta: Jungtinė Karalystė / Jungtinė Karalystė
Galioja iki: 8/31/2019

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė
Sukurta: 4/23/2020
Galioja iki: 6/12/2020
4 metus iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš poilsio ir pramogų parkų, įsikūrusių Šiaurės Devone, Anglijoje...
Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė
Sukurta: 4/23/2020
Galioja iki: 7/4/2020
Senjorų slaugos namai Anglijoje ieško slaugos darbuotojų (be patirties) ir registruotų slaugių/seselių. Priimami tiek vyrai, tiek moterys...
Įmonė: Darbai svetur, Belgija, Belgija
Sukurta: 4/23/2020
Galioja iki: 6/1/2020
SKUBIAM išvykimui ieškome motyvuotų aliuminio BALIUSTRADŲ montuotojų...

Pasiūlymai pagal įmonę

Darbai svetur Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje...

rodyti daugiau