Pardavimų vadybininkas (ė)

Alfis, UAB

Alfis, UAB

LIEBHERR (lyber, lybher) atstovai. Nauja, naudota statybos technika, papildoma įranga griovimo darbams, kelių priežiūrai, medžiagų svėrimui - prekyba, servisas, remontas. Negabaritinių krovinių transportavimas. LIEBHERR technikos atsarginės dalys - prekyba.

Darbo aprašymas:

  • Statybinės technikos pardavimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Ne mažesnė kaip 2 metai darbo patirtis;
  • Geros anglų (arba vokiečių) ir rusų kalbų žinios;
  • Komunikabilumas, atsakingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonės pasiūlymai:

  • Įdomus ir perspektyvus darbas, galimybė tobulėti;
  • Laiku mokamas konkurencingas bei rezultatus atspindintis darbo užmokestis;
  • Visos darbui reikalingos priemonės (telefonas, kompiuteris ir kt.);
Visas įstatymų numatytas socialines garantijas.

Telefonas pasiteirauti (8 37) 261959.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt

Papildoma informacija

Vieta: Jonava / Lietuva
Galioja iki: 4/1/2013