SKUBIAI reikalingi SUOMIŲ kalbą mokantys įvairių specialybių darbuotojai

Baltic Contracting Group, UAB

UAB "Baltic Contracting Group" - veržli ir ambicinga įmonė, turinti solidžią patirtį vykdant ir įgyvendinant specializuotus įvairių pramonės šakų projektus. Bendradarbiaujame su partneriais Olandijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir kitose valstybėse. Kompanija siūlo patrauklius atlyginimus, socialines garantijas. Daugiau informacijos: www.baltcontract.eu

Darbo aprašymas:

  • Suomių kalba.

Reikalavimai kandidatui:

Privalumai:
  • anglų kalba.

Įmonės pasiūlymai:

  • Apgyvendinimas;
  • Socialinės garantijos.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Helsinkis / Suomija
Galioja iki: 2/11/2013

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Belgija, Belgija
Sukurta: 6/29/2019
Galioja iki: 8/31/2019
Ieškome patirties turinčio ir puikiai angliškai kalbančio VOLVO automobilių diagnostikos ir remonto specialisto darbui Belgijoje...
Įmonė: Darbai svetur, Nyderlandai, Nyderlandai
Galioja iki: 8/30/2019
Nori dirbti OLANDIJOJE? Neturi jokios patirties ar kvalifikacijos, bet esi FIZIŠKAI stiprus? Skaityk toliau, nes turime darbą kaip tik TAU...
Galioja iki: 7/31/2019
Renkame grupę į grybyną Belgijoje - IŠVYKIMAS NUO LIEPOS 10 DIENOS!

Mūsų partneriai yra tarptautinė kompanija, visus metus tiekianti grybus į didžiuosius Belgijos ir Olandijos prekybos centrus!

Darbo pobūdis:

- Grybų rinkimas ir kotelių nupjovimas peiliu;
- Grybų rūšiavimas į dėžutes pagal dydį.

Darbas stovimas, dirbama ant platfomų su užtvarais aukštyje (iki 2 metrų). Dirbama patalpose, kuriose vyrauja 17-18 laipsnių Celsijaus temperatūra.

Atlyginimas: 9,93eur/val. (brutto).

Būstas suteikiamas, nuomos kaina 59eur/sav. žmogui.
Darbas 5-6 dienas per savaitę.

Darbdavys siūlo stabilų ilgalaikį darbą ir belgišką kontraktą, papildoma 13 atlyginimą per metus, sveikatos draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir kt!
Įmonė: Darbai svetur, Vokietija, Vokietija
Darbo pasiūlymas VOKIETIJOJE, MOKANTIEMS vokiečių kalbą...

Daugiau darbo skelbimų pagal kategoriją „gamyba / pramonė“

Pasiūlymai pagal įmonę

UAB "Lyros šeimos centras"

UAB "Lyros šeimos centras" - pirminės sveikatos priežiūros centras. Šiuolaikiškas, dinamiškas teikiantis kokybiškas paslaugas. Daug dėmesio skiriantis paslaugų prieinamumui bei kokybei.

rodyti daugiau

Naujas darbo skelbimas

Reditus LT

368 Linijos darbuotojai (jautienos faršas) *2