Medicinos sričių specialistai (ės) ir slaugytojai (os) Vokietijoje

Baltic Contracting Group, UAB

UAB "Baltic Contracting Group" - įmonė, teikianti įdarbinimo paslaugas kvalifikuotiems ir nekvalifikuotiems darbuotojams Vokietijoje, Olandijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Graikijoje ir kitose Europos šalyse. Kompanija siūlo patrauklius atlyginimus, socialines garantijas. Daugiau informacijos: http:/www.baltcontract.eu

Darbo aprašymas:

Reikalingos kvalifikuotos bendrosios priežiūros slaugytojos, med. asistentai, med. seserys, taip pat nekvalifikuoti darbuotojai, galintys slaugyti ir prižiūrėti senyvo amžiaus žmones Vokietijoje. Privalumas - darbo patirtis slaugos srityje.

Reikalavimai kandidatui:

  • vokiečių kalbos žinios.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Hanoveris / Vokietija
Galioja iki: 4/11/2013