Pardavėjas-kasininkas (ės) viešbučio parduotuvėje Kretoje

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Ieškome pardavėjo-kasininko (ės) viešbučio parduotuvėje Kretos saloje (Graikija). Amžius: 24 - 30 metų. Darbas terminuotas: nuo dabar iki spalio 15 d.

Reikalavimai kandidatui:

Patirtis nebūtina.

Atlyginimas: 650 Eur/mėn. + maitinimas + apgyvendinimas + socialinės garantijos. 1-2 laisvos dienos per mėnesį.
Programos kaina - 600Lt. (keliones, apgyvendinimo, pasitikimo suorganizavimas, banko sąskaitos atidarymas ir kt. papildomos paslaugos).

Papildoma informacija

Vieta: Atėnai / Graikija
Galioja iki: 7/14/2014