Reziume.lt - įkvepiančiai darbo paieškai

„VeDi“- jau 9 kartą kvies dalintis verslo idėjomis

autorius: VeDi
Slėpti savo verslo idėjas beprasmiška, nes tik dalinantis išgirsi kito nuomonę, kuri gali padėti išgryninti mintį ir užauginti didelių pinigų vertą kompaniją. Todėl kasmetinė konferencija „VeDi“, arba Verslo dienos, jau 9 kartą kvies visus, turinčius bent mažą verslumo gyslelę, dalintis savo idėjomis su tikrais verslo profesionalais, taip pat pasisemti įkvėpimo iš žinomų Lietuvoje žmonių, kurių idėjos sugeba maloniai nustebinti.

Šiemet savo sėkmės istorijomis dalinsis Ilja Laurs, vienas įtakingiausių technologijų lyderių Europoje, „GetJar“ mobiliųjų aplikacijų bendrovės, savo populiarumu nusileidžiančios tik „Apple“ programėlių parduotuvei, įkūrėjas. Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius atskleis kokybiško prekės ženklo kūrimo subtilybes. Vienas garsiausių Lietuvos ekonomistų bei finansų analitikų Gitanas Nausėda ne tik apžvelgs esamą situaciją Lietuvoje, bet ir pasidalins žiniomis kaip išsilaikyti taip sparčiai besikeičiančioje darbo rinkoje. Amerikietis Daniel Ray supažindins su galimybėmis pradėti verslą. Daniel Ray yra kompanijos S2 asocijuotasis partneris. Šios kompanijos tikslas padėti jaunoms kompanijoms rytų Europoje, įkūręs ne vieną sėkmingą technologijų įmonę - viena jų, Seriously, veikia ir Lietuvoje.

Taip pat tikimės sulaukti keliautojo Martyno Starkaus, kuris papasakos kaip gimsta netikėčiausios idėjos ir kaip jam pavyksta paversti jas realiomis.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Tarptautinio verslo mokykloje. Organizatoriai tikisi, jog susitikimai su garsiais, kompetentingais verslo bei pramogų atstovais įkvėps visus susirinkusius didiems darbams, paskatins jų kūrybiškumą, suteiks naujų žinių. Pagrindinis renginio tikslas -skatinti verslumą, todėl rengėjai būtų pamaloninti, jei „VeDi“ padėtų pamatą vienai ar daugiau Lietuvoje įsikursiančių kompanijų. Nes „VeDi“ – Vaizduotė tampa realybe.

Renginys subalansuotas Vilniaus universiteto studentams, tačiau tinka visiems.

Kur? Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla

Kada? Balandžio 17-18 dienomis

www.vedi.lt

Kategorijos

Pasiūlymai pagal įmonę

Darbai svetur Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje...

rodyti daugiau