Reziume.lt - įkvepiančiai darbo paieškai

Padėkos laiškas – profesionalus žingsnis

autorius: Reziume.lt
Tik nedaugelis kandidatų atsiunčia padėkos laišką potencialiam darbdaviui po įvykusio interviu. Padėkos laiškas – dar vienas būdas išsiskirti iš visų kandidatų ir išlikti profesionaliam.

Rekomenduojama parašyti ir išsiųsti elektroninį padėkos laišką per 24 val. nuo įvykusio susitikimo. Rekomenduojame naudotis pateiktais patarimais, kurie padės parašyti profesionalų ir išskirtinį elektroninį padėkos laišką.

Išreikškite susidomėjimą

Pabrėžkite savo susidomėjimą kompanijos ir galimos darbo pozicijos atžvilgiais. Paminėkite konkrečias priežastis, kodėl jūs esate suinteresuotas dirbti tam tikroje įstaigoje.

Rekomenduojama dar kartą nurodyti, dėl kokių priežasčių (asmeninių, profesinių įgūdžių ir kt.) jūs galėtumėte nevaržomai prisijungti prie jau suformuoto kolektyvo.

Paaiškinkite, ko nespėjote

Jei interviu metu neturėjote galimybės ar manote, kad neišnaudojote jos, įgyjate papildomą šansą paaiškinti, ar papildyti atsakymus į darbdaviui kilusius klausimus. Tai yra dar viena galimybė sukurti teigiamą ir profesionalų įspūdį apie save.

Suasmeninkite laiško turinį

Tikėtina, jog jūs busite vienas iš daugelio kandidatų užimti naują darbo vietą. Patartina padėkos laiške paminėti tai, kas jus išskiria iš kitų. Galite akcentuoti ypatybę, pagal kurią tikėtina, jog jus prisimins darbdavys. Jei susitikimo metu bendravote daugiau nei su vienu asmeniu, patartina visiems išsiųsti asmeninius elektroninius laiškus. Tai rekomenduojama padaryti, jei nesate tikras, kuris asmuo sprendžia su įdarbinimu susijusius klausimus.

Kontaktinę informaciją galite pasitikrinti vizitinėse kortelėse, kurias gavote susitikimo pradžioje arba pabaigoje, taip pat internetinėje kompanijos svetainėje.

Paminėkite patirtį

Jei interviu metu kompanijos atstovas (ai) paminėjo specifinius poreikius, problemas ar kitas svarbias detales, susijusias su organizacija – rašydami padėkos laišką turite galimybę paaiškinti, kaip jūs galėtumėte prisidėti sprendžiant įvardintas problemas.

Pabrėžkite stipriąsias puses

Jei interviu metu sužinojote, kokiomis ypatybėmis turėtų pasižymėti idealus darbuotojas, pasinaudokite padėkos laišku ir paaiškinkite, kurias iš išvardintų ypatybių jūs atitinkate. Galbūt atitinkate visas.

Patikrinkite laiško turinį

Prieš siunčiant elektroninį padėkos laišką, rekomenduojame įsitikinti, jog nepalikote turinio ar gramatikos klaidų. Profesionaliai parengtas laiškas padės sustiprinti jūsų kaip kompetentingo darbuotojo įspūdį.

Atkreipkite dėmesį, jog padėkos laiškas turi atitikti formalaus laiško reikalavimus. Internetinėse prieigose talpinamus padėkos laiškų pavyzdžius rekomenduojame naudoti tik kaip pagalbinę priemonę, rašant individualų.

Kategorijos

Pasiūlymai pagal įmonę

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

rodyti daugiau