Reziume.lt - įkvepiančiai darbo paieškai

3 populiariausios darbo rinkos – darbo pasiūlos tendencijos Vilniuje (2013 metų spalis)

autorius: Reziume.lt
Turbūt sudėtinga būtų rasti kitą tokį gyvybingą miestą kaip Vilnių. Kasmet čia atvyksta gyventi vis daugiau žmonių ir visiškai nenuostabu kodėl – mieste gausu ir darbo, ir pramogų. Kaip tame sename posakyje: duokite liaudžiai duonos bei žaidimų ir žmonės bus patenkinti. Apskritai žiūrint Vilnius darbo pasiūlymų skaičiumi visada bent kelis kartus lenkia kitus Lietuvos miestus Jeigu ieškote darbo ir norite atvykti gyventi į Vilnių, ar jums pasiseks? Pažiūrėkime.

Labiausiai rankas iš džiaugsmo turėtų trinti programuotojai. Kaip niekada įmonės reiškia milžinišką susidomėjimą šios srities specialistais. Prieš keletą metų Vilniuje įsūrę Barclays, Western Union ar Microsoft paslaugų centrai iš esmės pakeitė žaidimo taisykles, kai jauniems ir gabiems specialistams privilioti metė dideles pajėgas. Neretas susigundė dideliu atlyginimu bei tvirtu tarptautiniu vardu ir dabar drąsiai tarp pažįstamų galėtumėte rasti ką nors, dirbantį minėtose įmonėse. Labai neturėtų nusiminti ir tie, kurie programuoti nemoka – minėtos kompanijos į IT žinių reikalaujančias darbo pozicijas priima ir nepatyrusius darbuotojus bei juos išmoko reikalingų dalykų.

Patirties turintys programuotojai šiuo metu yra itin paklausūs, o įmonės visaip bando juos privilioti. “Siūlome didelį, tikrai didelį atlyginimą”, “siūlome darbui kompiuterį, kurį jūs pats išsirinksite” tai realūs pavyzdžiai iš realių darbo skelbimų. Jeigu mokytis programuoti dar nepradėjote, tai šiandien tai padaryti būtų pats laikas.

Vis dėlto, jeigu programuotojo gyslelės savyje neturite, galbūt mokate parduoti? Pardavimų vadybininkų populiarumas bei paklausa kaip visada nemenka. Reikalavimai, kaip įprasta, panašūs – komunikabilumas, noras ir mokėjimas bendrauti su klientais, sugebėjimas parduoti bei vykdyti pardavimų planus. Iš siūlomų privalumų įmonės kaip pagrindinį neretai nurodo neribotas uždarbio galimybes, tačiau čia turėtumėte būti realistiški. Prieš svajodami apie aukso kalnus, pasidomėkite, kiek tokioje rinkoje uždirba specialistai-lyderiai ir turėsite bendrą vaizdą, kiek išties galima uždirbti dirbant nepriekaištingai. Neretai paaiškės, jog “neribotas” uždarbio galimyebs iš tikrųjų ribojai patys paprasčiausi “fiziniai” barjerai. Klientų skaičius nėra begalinis ir visi mes turime tas pačias 24 valandas paroje. Įkandin pardavimų vadybininkų seka transporto bei logistikos vadybininkai, tad vadybinių sričių specialistai išties turi nemažai galimybių rinktis norimą darbovietę.

Jei neprogramuojate ir noro pardavinėti neturite bei ieškote nesudėtingo darbo, drąsiai galite bandyti laimę didžiuosiuose Lietuvos prekybos tinkluose. Kaip niekada Maxima, Iki, Rimi ir Norfa ieško pačių įvairiausių pozicijų darbuotojų. Galbūt darbas parduotuvėje ir neatrodo kaip svajonių pozicija, tačiau tai gali būti puiki pradžia jums naujame mieste. Turėkite galvoje, kad nekvalifikuotos arba mažos kvalifikacijos reikalaujančios darbo pozicijos yra greitai išgraibstomos, tad nusiteikite aršiai konkurencijai.

Savo galimybes įsidarbinti padidinsite susikūrę patrauklų CV bei įtikinantį motyvacinį laišką. Patarimus, kaip tai padaryti, ir dar daugiau rasite svetainėje www.reziume.lt. Atminkite, jog bet kuri didelė kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Tai galioja ir jūsų karjeros kelionei.

Kategorijos

Pasiūlymai pagal įmonę

SPECIAL SPECIAL

SPECIAL - nauja lietuvių startuolio kuriama socialinių pramogų ir rinkodaros žaidimų platforma. Žmonėms - tai vieta smagiai leisti laiką: dalyvauti žaidimuose, konkursuose, iššūkiuose bei dalintis nuo...

rodyti daugiau