Reziume.lt - įkvepiančiai darbo paieškai

Kur ieškoti darbo Šiauliuose?

autorius: Reziume.lt
Šiauliai yra ketvirtas pagal dydį miestas Lietuvoje. Jis pasižymi sąlyginai nedidele teritorija, kurioje pagrindinės paslaugos bei prekybos taškai - centrinėje miesto dalyje. Automobiliu galima greitai pasiekti atokesnes miesto dalis. Net ir neturint automobilio galima puikiai išsiversti naudojantis viešuoju transportu ar vaikštant pėstute. Šiauliuose veikia aukštoji mokykla – Šiaulių universitetas. Jame besimokantys studentai labai pagyvina miestą, kuris išties dar ieško savo veido bei turi didžiulį potencialą.

Kaip ir kituose Lietuvos didmiesčiuose, Šiauliuose galima rasti visus pagrindinius Lietuvoje veikiančių kompanijų prekės ženklus – „Tele 2“, „Omnitel“, „Bitė“, „Maxima“, „Moki veži“, „Bauhof“ „Norfa“, „Iki“, „Rimi“ „Swedbank“, „SEB“, „Šiaulių bankas“, „Danske Bank“, „Lietuvos draudimas“ ir daugelį kitų. Pradėkite darbo paieškas nuo minėtų kompanijų interneto puslapių arba tiesiog užsukite į artimiausią prekybos punktą. Be paminėtų kompanijų, Šiauliuose gausu vietinių įmonių. Jų darbo skelbimų ieškokite interneto karjeros portaluose, tokiuose kaip Reziume.lt.

Pagrindiniai Šiauliuose veikiantys prekybos centrai yra šie – „Bruklinas“, „Arena“, „Tilžė“, „Akropolis“ ir „Saulės miestas“. Būtent pastarieji du yra populiariausi, todėl pradėti nuo jų ieškant darbo yra gera mintis. Apsilankykite juose ir apžiūrėkite vitrinas, ar yra skelbimų dėl naujų darbo pozicijų. Net jei darbo pasiūlymų ir neaptikote, užeikite į patikusius paslaugų bei prekybos taškus bei paklausinėkite darbuotojo apie laisvas darbo pozicijas. Taip pat galite paprašyti atsakingo asmens telefono numerio bei su juo susisiekti asmeniškai.

Šiauliuose veikia nemažai transporto paslaugas teikiančių įmonių - „Girteka“, „Vigidas Transport“, „Transmėja“. Ieškokite darbo pasiūlymų darbo paieškos portaluose kaip Reziume.lt arba jų interneto puslapiuose.

Šiauliuose taip pat aktyvus naktinis gyvenimas. Populiariausiais naktiniais klubais laikomi „Pataja“, „Mega“, „Pegasas“, „Martini“. Minėti klubai kartas nuo karto ieško barmenų, padavėjų bei vadybininkų, tad, ypač studentams, tai gali būti puiki galimybė užsidirbti laisvu nuo paskaitų metu. Darbo skelbimų ieškokite oficialiuose interneto puslapiuose, ar tiesiog paskambinę telefonu.

Šiauliuose puikiai dera didmiesčio dvasia ir mažo miesto ramybė bei darbo pasiūla įvairaus amžiaus bei skirtingų poreikių Lietuvos gyventojams.

Kategorijos

Pasiūlymai pagal įmonę

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

rodyti daugiau